Strona głównaO nasOfertaBilety lotniczeUbezpieczeniaDokumentyNasi agenciKontakt
Termin Ilość dni Cena Rezerwacja
13.11.2023
24.11.2023
1217500 PLNrezerwacja
wstępna
EGIPT - REJS PO NILU / 11 DNI

termin 11.09.2023 - 21.09.2023
11 dni | samolot | 5450 PLN
FATIMA - SANTIAGO DE COMPOSTELA / 8DNI

termin 01.07.2023 - 08.07.2023
8 dni | samolot | 4990 PLN
GRECJA / 8 DNI

termin 03.07.2023 - 10.07.2023
8 dni | samolot | 4890 PLN

BRAZYLIA - ARGENTYNA 12 DNI
  Termin wyjazdu:13.11.2023

Termin powrotu:24.11.2023

Ilość dni:12

Transport:samolot

Cena:17500 PLN
   

 

Dzień 1: Warszawa – Rio de Janeiro   

Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie przy stanowisku Patron Travel. Wylot do Rio de Janeiro (+ przesiadka w Monachium). Przylot do Rio. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. (w tym dniu nie ma kolacji)

 

Dzień 2: Rio de Janeiro  

Śniadanie. Zwiedzanie Cidade Maravilhosa (Cudownego Miasta). Starówka, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Antônio - najstarsza budowla sakralna w Rio z 1608r Katedra Św. Sebastiana. Arcos da Lapa - akwedukt z XVIIw., Praça Tiradentes, Praça XV de Novembro. Rezydencja rodziny królewskiej, stadion Maracanã. Przejazd przez plaże Ipanem Leblon. Czas wolny na  plaży Copacabana. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 3: Rio de Janeiro  

Śniadanie. Przejazd na Wzgórze Corcovado (Garbatą Górę - 710 m n.p.m.) z górującą nad miastem figurą Chrystusa Zbawiciela. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Przejazd kolejką linową na Pao de Azucar (Głowę Cukru - 396 m n.p.m.). Indianie nazwali ja Pau-na Acuqua, co znaczy „Wysoka Spiczasta Góra z której roztacza się 360-stopniowa panorama Rio z pięknymi plażami: Copacabana, Leblon, Ipanema. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 4: Rio de Janeiro – Parques das Aves

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Foz do Iguaçu. Spotkanie z przewodnikiem i   przejazd do Parque das Aves – wyjątkowego parku ptaków. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 5: Foz do Iguaçu

Śniadanie. Całodzienna wycieczka do wodospadów od strony argentyńskiej. Przekroczenie granicy z Argentyną i przejazd kolejką wąskotorową do początku szlaku turystycznego w Parku Narodowym. Spacer pomostem o długości 1,5 km na skraj wodospadu Garganta del Diablo. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 6: Foz do Iguaçu – Argentyna   

Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych cudów natury, wpisanego w 1986r. na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Parku Narodowego Iguaçu. Rzeka, spływając kaskadami w przepaść nieustanie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie stale rysują się wspaniale tęcze. W niezwykłej scenerii wyróżnia się Diabelska Gardziel (Garganta do Diablo) - wody z 14 oddzielonych wodospadów z ogłuszającym hukiem staczają się z urwiska o wysokości 90 m. Kolacja i nocleg

 

Dzień 7: Foz do Iguaçu – Sao Paulo  

Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Sao Paulo. Zwiedzanie miasta: Starówka z dobrze zachowaną architekturą z XVIII i XIX wieku: Teatro Municipal, klasztor São Bento oraz kościoły: Nossa Senhora da Luz, Santo Antônio oraz Katedra da Sé z 1554 r - jeden z najstarszych obiektów tego typu w Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzien 8: Sao Paulo - Aparecida  

Sniadanie. Przejazd do Aparecida - ośrodka katolickiego, będącego duchową stolicą Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 9: Aparecida – Paraty  

Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Aparecida. Matka Boża z Apericidy została ogłoszona Patronką Brazylii. Po południu przejazd na Zielone Wybrzeże do zabytkowego miasteczka Paraty,  będącego perłą architektury kolonialnej i zarazem nadmorskim kurortem. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień10: Paraty  

Śniadanie. Wycieczka stateczkiem między wyspami. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 11: Paraty - Rio de Janeiro  Śniadanie.  Przejazd  na lotnisko do Rio de Janeiro.  Wylot do Polski (z przesiadką w Monachium).

 

Dzień 12: Warszawa  

Lądowanie w Warszawie Okęcie.

PROGRAM RAMOWY. GODZINY LOTÓW I KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Standardowy formularz informacyjny

 

 

Cena zawiera:

- przelot samolotem do Rio de Janeiro (z przesiadką) i 2 przeloty wewnętrzne

- noclegi w hotelach 3*/4* (pokoje  2,3-os z łazienkami)

- śniadania i kolacje

- przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem

- opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika podczas  pobytu w Brazylii

- opiekę księdza

- rejs stateczkiem w Paraty

- wstępy do zwiedzanych obiektów, w tym na Corcovado i Głowę Cukru; wstęp do Parku Wodospadów Iguacu w Brazylii i Argentynie

- ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych

- składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)

- składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13PLN/os.)

- podatek VAT.

Cena nie zawiera:

- napiwków dla bagażowych, przewodników i kierowców - 70 USD/os. (płatne na miejscu)

- napoi do obiadokolacji

- dopłaty do pokoju jednoosobowego 2550 PLN (dostępność do potwierdzenia przez biuro)

- wycieczek fakultatywnych

- dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)

- wydatków osobistych

 

 

Uwaga!  Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

     

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010
Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Patron Travel
Projekt i wykonanie StudioDedo.pl
KURSY WALUT
EUR
- 4.69 PLN         USD - 4.37 PLN