Strona głównaO nasOfertaBilety lotniczeUbezpieczeniaDokumentyNasi agenciKontakt
Termin Ilość dni Cena Rezerwacja
CYPR / 9DNI

termin 08.11.2022 - 16.11.2022
9 dni | samolot | 4250 PLN
FATIMA / 6 DNI

termin 07.11.2022 - 12.11.2022
6 dni | samolot | 2990 PLN
HISZPANIA - FRANCJA / 8 DNI

termin 03.09.2022 - 10.09.2022
8 dni | samolot | 3750 PLN

DŁUGI WEEKEND 2022
  Termin wyjazdu:22.04.2022

Termin powrotu:12.06.2022

Ilość dni:52

Transport:brak danych

Cena:brak miejsc
   

 

W nadchodzącym roku 2022 również czeka nas kilka DŁUGICH WEEKENDÓW!

 

Ruszając z nami na jedną z naszych pielgrzymek będą Państwo mieli okazję wykorzystać ten czas na:

 

CIEKAWE ZWIEDZANIE!

ODPOCZYNEK!

MODLITWĘ!

 

Proponujemy następujące trasy na DŁUGI WEKEND MAJOWY 2022:

 

FATIMA-SANTIAGO-LOURDES 24.04-03.05.2022

HISZPANIA-FRANCJA 26.04-03.05.2022

LOURDES 30.04-05.05.2022

MEDJUGORIE 27.04-04.05.2022

MEKSYK 27.04-04.05.2022

PORTUGALIA 25.04-02.05.2022

GRUZJA-ARMENIA 24.04-05.05.2022

MALTA 24.04-01.05.2022

WŁOCHY 29.04-06.05.2022

ZIEMIA ŚW. 24.04-01.05.2022 (z Waw) / 25.04-02.05.2022 (z Krk)

ZIEMIA ŚW.-SAMARIA 30.04-07.05.2022

ZIEMIA ŚW. + MORZE MARTWE 01-08.05.2022

 

 

Programy, warunki i ceny wyjazdów znajdują się na naszej stronie w sakładce "PIELGRZYMKI".

Standardowy formularz informacyjny

 

 

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

     

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010
Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Patron Travel
Projekt i wykonanie StudioDedo.pl
KURSY WALUT
EUR
- 4.69 PLN         USD - 4.61 PLN