Strona głównaO nasOfertaBilety lotniczeUbezpieczeniaDokumentyNasi agenciKontakt
Termin Ilość dni Cena Rezerwacja
CYPR / 9DNI

termin 19.10.2020 - 27.10.2020
9 dni | samolot | 3850 PLN
FATIMA - SANTIAGO DE COMPOSTELA / 8DNI

termin 08.11.2020 - 15.11.2020
8 dni | samolot | 3290 PLN
JORDANIA - ZIEMIA ŚWIĘTA / 8 DNI

termin 09.11.2020 - 16.11.2020
8 dni | samolot | 3790 PLN

LWÓW I KRESY
  Termin wyjazdu:16.08.2020

Termin powrotu:22.08.2020

Ilość dni:7

Transport:autokar

Cena:brak miejsc
   

1 DZIEŃ: WARSZAWA – ZAMOŚĆ - ŻÓŁKIEW

Zbiórka uczestników w Warszawie przy ul. Świętojerskiej o godz. 04.00. Wyjazd o godz. 04:15. Przejazd do Zamościa zwiedzanie Starego Miasta – perły architektury renesansowej. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Żółkwi.

2 DZIEŃ: OLESKO – POCZAJÓW – KRZEMIENIEC

Śniadanie. Przejazd do Oleska. Zwiedzanie zamku, w którym urodził się król Jan III Sobieski, oraz wnętrz z ciekawymi zbiorami obrazów i rzeźb. W Poczajowie wizyta w przepięknej Ławrze – Sanktuarium Maryjnym – unikalnym, w skali światowej, zespole cerkwi ze wspaniałymi mozaikami. Przejazd do Krzemieńca – spacer śladami Juliusza Słowackiego i jego matki Salomei. Zwiedzanie m.in. Muzeum Juliusza Słowackiego. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: ZBARAŻ – KAMIENIEC PODOLSKI

Śniadanie. Krótki spacer po mieście. Przejazd do Zbaraża. Zwiedzanie zabytkowego kościoła OO. Bernardynów oraz zamku. Przejazd przez Skałę Podolską. Ruiny zamku z XIV w. Przejazd do Kamieńca Podolskiego – miasta legendy –położonego nad skalistym wzgórzem rzeki Smotrycz. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: KAMIENIEC PODOLSKI – CHOCIM – OKOPY

Śniadanie. Zwiedzanie miasta: twierdza, Most Turecki, kościół św. Piotra i Pawła, rynek, kanion rzeki Smotrycz. Przejazd przez Żwaniec: zamek, zabytkowy kościół ormiański. Chocim: zwiedzanie twierdzy, wspaniałe widoki Dniestru. W drodze powrotnej do Kamieńca Podolskiego zwiedzanie Okopów: ruiny kościoła Św. Trójcy, resztki kamiennej baszty Pułaskiego. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ: TREMBOWLA – LWÓW

Śniadanie. Przejazd do Trembowli. Spacer po mieście. Zwiedzanie ruin siedziby starostów grodowych oraz kościoła i klasztoru OO. karmelitów. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie lwowskiej starówki, spacer zabytkowymi uliczkami – Hetmańską, Akademicką. Oglądanie między innymi kamieniczek na rynku, ratusza, najstarszej lwowskiej apteki. Obiadokolacja. Nocleg.

6 DZIEŃ: LWÓW

Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Wysoki Zamek, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Kościół OO. Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Cerkiew grekokatolicka św. Jury,  Katedra Ormiańska, opera. Spacer al. Wolności. Czas wolny na zakupy. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ: LWÓW – ŻÓŁKIEW – WARSZAWA

Śniadanie. Zwiedzanie Cmentarzy Łyczakowskiego i Orląt. Przejazd do Żółkwi: piękny rynek z zabytkowymi kamienicami, kolegiata św. Wawrzyńca i Stanisława oraz zamek. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

miejsca wsiadania/wysiadania:

Warszawa – zbiórka przy ul. Świętojerskiej przy ambasadzie chińskiej godz. 04.00

Lublin – MC Donald’s przy al. Solidarności godz. 07.00

Zamość – parking przy ul. Partyzantów 8/kościół OO. Franciszkanów godz. 08:30

 

w Warszawie dla osób wysiadających autokary zatrzymują się tylko na:

ul. Emilii Plater przy Pałacu Kultury i Nauki

ul. Świętojerska/Ambasada Chińska

Standardowy formularz informacyjny

 

 

Cena zawiera:

przejazd autokarem, 6 noclegów w hotelu 2* (pokoje 2-, 3-osobowe), 6 śniadań i obiadokolacji, opiekę pilota,  opiekę księdza, ubezpieczenie KL i NNW i choroby przewlekłe, składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, podatek VAT

Cena nie zawiera:

biletów wstępu i opłat związanych z realizacją programu ok 40 USD ( płatne na miejscu), napojów do obiadokolacji, dodatkowych ubezpieczeń: kosztów rezygnacji, dopłaty do pokoju jednoosobowego, wydatków osobistych.

     

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010
Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Patron Travel
Projekt i wykonanie StudioDedo.pl
KURSY WALUT
EUR
- 4.47 PLN         USD - 3.96 PLN